Nový mobilní telefon, televizor, pračka, lednička a další výrobky
jen za 1 Kč? To není sen, to je aukční server A.cz


Dovolujeme si Vás upozornit na možnost ještě výhodnějšího nakupování nových výrobků za ceny, které nemají konkurenci, na novém aukčním serveru www.A.cz.

Proč bude supermarket Eva.cz vyprodávat zboží v aukci na www.A.cz od 1 Kč?

Prodejní plocha v supermarketech je drahá, proto si nemůžeme dovolit na ní nechat stát výrobky, které se prodávají pomaleji. Když výrobce nahradí např. jeden model pračky jen nepatrně změněným typem, pro ten starý už není v prodejně místo. Takové zboží prostě musí pryč za každou cenu. Pokud za takový výrobek nenabídne nikdo více, může být prodán na A.cz opravdu jen za 1 korunu. Aukčním způsobem budeme vyprodávat také vzorky, zboží s poškozeným obalem atd.

Nepropásněte příležitost, už to začalo!

První desítky výrobků už můžete skutečně nakupovat. I když aukční server www.A.cz pracuje v testovacím provozu, všechny aukce jsou opravdu skutečné a první zákazníci se již mohou radovat z vyhraných aukci. Průběžně budeme přidávat další a další nové výrobky, jejichž výslednou prodejní cenu můžete určit i Vy.

Vzrušující hra, ve které nelze prohrát.

Představte si, že byste měli možnost vybírat si jen vyhrávající losy a nemuseli platit za ty, které nevyhrávají. Stejně vzrušující je i nakupování na A.cz. Stačí denně sledovat nové i končící aukce a s trochou štěstí koupíte nové zboží za zlomek jeho běžné ceny. Na A.cz se brzy objeví i korunové aukce, které budou trvat jen pár hodin nebo minut. I Vy se tak můžete být šťastným majitelem nové videokamery nebo fotoaparátu za 1 korunu. Stačí se jen zaregistrovat a ve správnou chvíli podívat na www.A.cz.

Na půdě nebo v kůlně Vám možná leží statisíce korun.

Štěstí přeje připraveným. Počet uživatelů na A.cz rychle poroste a brzy jich budou stovky tisíc. Pak se Vám vyplatí na A.cz nejen kupovat, ale i prodávat. To, co je pro Vás jen staré harampádí, může být pro jiného cenný kousek do sbírky nebo stylový doplněk bytu, restaurace nebo chalupy. Nevyhazujte tisíce korun na skládku. Víte, že i starý trubkový nábytek nebo lustr ze 60. let může mít pro někoho velkou cenu? Výrobek dobře vyfoťte a prodejte v aukci na A.cz. Možná budete příjemně překvapeni finanční částkou, kterou získáte.

Co je to aukce?

Aukce A.cz je forma trhu, kde prodávající stanoví vyvolávací cenu a dobu trvání aukce a zájemci o zboží k vyvolávací ceně postupně přihazují (zvyšují cenovou nabídku) až zůstane jediný zájemce, který nabídne nejvíce a po zaplacení se stane majitelem.

Registrace.

Zaregistrujte se ihned na www.A.cz. Stačí vyplnit registrační formulář na www.A.cz/registrace/ a postupovat dle zobrazených pokynů.

Nakupování bez poplatků.

Pokud vydražíte jakýkoliv výrobek, neplatíte nic navíc. Zaplatíte jen cenu, za kterou jste výrobek vydražili (třeba jen 1 Kč), případně poštovné (dopravu), pokud Vám bude zboží zasláno např. na dobírku. Výrobky, které dává do dražby supermarket Eva.cz bude možné vyzvednout i přímo v supermarketu Eva.cz v Mělníku (pokud je nebudete chtít zaslat na Vaši adresu).


S přáním hezkého dne
Team EVA.cz